Adriana Matoshi

Adriana Matoshi e tregon një fakt ku thotë se po të kishte garë do e fitonte vendin e parë

Aktorja e mirënjohur Adrian Matoshi po vazhdon të jetë e ngarkuar në jetën profesionale.

Për të qenë më afër me ndjekësit dhe fansat e saj në rrjetet sociale ajo poston imazhe të ndryshme nga prapaskenat.

Së fundmi, derisa ka qenë duke bërë grimin ka zbuluar edhe një fakt që thotë se po të kishte garë për të do e fitonte vendin e parë.

Ajo është shfaqur duke i nxehur këmbët në nxehje duke shkruar: Për ata që se dijnë…Njeri ma t’mërdhitë n’Botë nuk mundeni me gjetë!Qetu e kisha marr vendin e parë.”. /Kosovarja/