mister

Admiruesi misterioz i ndryshon ditën Oriola Marashit, shikoni si e ka surprizuar

Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare ëm sexy dhe më të lakuara në media.

Deri më tani nuk është konfirmuar asnjë lidhje dashurie e bukuroshes, veç zërave që e lidhin atë me anëtarin e OTR, Varrosin.

Ndërkohë ditën e sotme ajo është surprizuar nga një adhurues misterioz i cili i ka çuar një super zemër gjigande me trëndafila.

Oriola e ka falënderuar përzemërsisht për surprizën, që duket se i ka pëlqyer shumë. /Gazeta Express/