Bukuroshja

Adelinës sa si doli gjoksi në ditëlindjen e Jonit

E ka festuar ditëlindjen e parë të të birit.

Këngëtarja Adelina Tahiri në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një fotografi të bërë nga festa.

Ajo ka shkëlqyer me pamjen e saj.

E veshur me një fustan transparent, asaj sa si doli në pah trupi dhe vëmendjen e mori gjoksi bombastik që ka.

loading…