Këngëtarja

Adelina Tahiri më fund nuk heziton ta shfaqë burrin në publik

Adelina me bashkëshortin kanë dalë bashkë dhe këngëtarja ka hyrë ‘live’ në Instagram.

Duket se këngëtares maqedonase më nuk e ka problem ta publikojë burrin e saj para kamerës.

Në një video ku hyri drejpërdrejt në Instagram, Adelina u përball me pyetje të shumta.

Ajo kishte dalë bashkë me burrin e saj duke e lënë të vetëm djalin, për të cilin tha se po mërzitet.

E pyetur nëse mund ta publikonte burrin para kamerës, Adelina pa hezitim e publikon.