Këngëtarja

Adelina ekspozon linjat trupore, shumë femra mund t’ia kenë zili

Gëzon linja të mrekullueshme trupore.

Këngëtarja Adelina Berisha ka publikuar dy fotografi shumë të nxehta në Instagram dhe Instastory, shkruan ballkani.info.

Duke vënë në pah linjat trupore, ajo tregoi edhe njëherë se është e kompletuar edhe në pamje edhe në talentin për muzikë.

Kujtojmë që Adelina është në përgatitje të këngëve të reja dhe së shpejti do ta lansojë njërën prej tyre