A është kjo më e reja nga Arta Memedi?

E ka deklaruar se është rikthyer fuqishëm në industrinë muzikore.

Arta Memedi muaj më parë ka lansuar këngën “Kleoarta” që bëri zhurmë e u përflit pas thumbimeve mes Taynës dhe saj, shkruan Ballkani.info.

Por, siç duket, të reja në muzikë do kemi së shpejti nga këngëtarja Memedi.

Këtë gjë e ka lënë të kuptojë një fotografi që ajo e ka hedhur në Instagram.

“Është shkruar” janë fjalë që ia la fotos që duket se u shkëput nga klipi./Ballkani.info/