Modelja

A e zbërtheu bluzën qëllimisht Kejvina Kthella në mes të emisionit VIDEO

Modelja, Kejvina Kthella ka kaluar një skenë të sikletshme një natë më parë. E ftuar në “Binjakët show”, Kthella u fut në një vaskë të mbushur me akull bashkë me Romeo Veshajn, por e tradhëtoi bluza që kishte veshur.

Në mometin që nuk pritej, Kejvinës iu zbërthye bluza dhe i doli gjithë gjoksi. Ajo u përpoq ta mbante me duar, dhe kërkoi ndihmë nga Romeo për ta mbërthyer.

Por, a ishte kjo e qëllimshme?

Kur Kejvina flet, vërehet teksa e shtyn gjoksin përpara dhe i ngreh supet e saj, si pasojë i zbërdhehet bluza. Ndërsa u mundua të mbërthente, nuk arriti nga të qeshurat.

Moderatori u ul dhe ia mbërtheu bluzën.

Gjatë intervistës, ajo e pyeti moderatorin se çfarë të brendshmesh kishte veshur, nëse kishte veshur tanga apo jo dhe se çfarë ngjyre i kishte, duke e vënë në siklet.

Pjesë nga biseda:

Kejvina Kthella: Çfarë brekësh ke veshur?

Romeo Veshaj:..pfff (Qesh)

Kejvina Kthella: A ke veshur tanga, çfarë ngjyrë i ke?

Romeo Veshaj: Nuk vesh brekë, jam kështu..

Kejvina Kthella: Edhe ti del pa brekë?

Romeo Veshaj: Po… (qesh)