Reperi

Zhvishet Capital T, tregon trupin e formësuar

Kur e filloi karrierën, kishte ca kile të tepërta.

Por, sot, Capital T llogaritet si një nga meshkujt më seksi të estradës shqiptare, shkruan lajmi.net

Ai ka formësuar trupin dhe e ekspozon sa herë që i jepet rasti.

Në Instagram reperi ka hedhur disa fotografi ku shihet brenda në një pishinë por në fokus ishte të tregoj se si duket kur është pa rroba.

Në këto foto nuk kanë munguar as komentet e tipit “E dijmë që e ke trupin e mirë”./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

We been living on the high they been talking on the low …

A post shared by Capital T (@truekapo) on