Premier Liga

Zhbllokohet Ronaldo

Cristiano Ronaldo më në fund ka arritur të shënojë gol për Manchester Unitedin pas një kohe të gjatë.

Ai shënoi për epërsinë e parë të Unitedit në minutën e 51-të në ndeshjen ndaj Brightonit.

Ky takim është i mbetur dhe i takon xhiros së 18-të të Premier Leagues së Anglisë.

Goli: https://streamgg.com/v/620c04e124364