Zeka-Kajtazi

Zeka akuzon rëndë gazetarin Vehbi Kajtazi

Deputeti i Nismas Socialdemokrate, Milazim Zeka ke hedhur akuza të rënda mbi gazetarin, Vehbi Kajtazi.

Zeka, ka shpërndar një artikull sesi gazetari Kajtazi akuzoi gjyqtarin, Rrustem Begolli si “i korruptuar”, duke pasuar me akuza, shkruan Ballkani.info

Postimi i plotë i Zekës

Ky manjaku seksual, abuzues sexual me gazetaren Vitia, e cila tani eshte asistente e deputetes Vjosa Osmani, ky psikopat dhe reketash i politikaneve dhe bizneseve, ky abuzues sexi me ish zedhenesen e Eulexit, vetem per ta marre dosjen pronto, ky mohues i djalit te tije jashte martese, ky zagar i BIA s serbe, dhe i Kadri Veselit, veq baglon gjithe diten, gjoja po bane gazetari hulumtuese, a ne fakt, punen per te e bejne disa polic te zhytur ne vrasje, e ne krim te organizuar!
Shikoni se ne cfare permasash e fyen Gjykatesin qe me denoi, e si e mbron HIB Petrolin, qe i jep pare per me shkru.
Pare, perpos Kadri Veselit, i jep edhe AAK-ja, po edhe Nisma…