Zbulojnë ekografinë, Gjiko: Jena shtatzënë

Ata po bëhen prindër për herë të parë.

Tashmë është bërë e ditur që Gjiko dhe Elita Rudi së shpejti do e kenë një fëmijë dhe këtë gjë e kanë konfirmuar edhe vet ata, shkruan Ballkani.info.

Ka qenë reperi ai që në Instagram ka hedhur një foto  ku shihet me Elitën e cila në dorë mbante ekografinë e foshnjës.

“Jena shtatzënë” është shkrimi qesharak që reperi ia la kësaj fotoje./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

We are pregnant ?❤️ gaga gugu ??…

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on