Arta Nitaj

Zbulohet më në fund çka bën Arta Nitaj që ka një trup kaq seksi

Arta Nitaj njihet për linjat bombastike që posedon.
Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj është njëra ndër personazhet që në media e publik merr vëmendjen me trupin e saj, shkruan lajmi.net

Linjat e saj trupore janë edhe arsyeja se përse Artën e shohim shpesh në ballinat e medieve rozë.

Janë të shumta vajzat që ia kanë lakmi për sa i përket kësaj andaj Arta ka vendosur më në fund ta tregoj se cili është sekreti që e bën të duket aq seksi.

Fjalë bëhet për palestrën, aty ku aktorja është e rregullt, kështu për t’i ruajtur linjat bombastike dhe formësuar akoma më shumë ato.