Zanfina Ismaili tregon linjat bombastike para pasqyrës

Këngëtarja, Zanfina Ismaili shquhet për format trupore.

Artistja e njohur shqiptare, Zanfina Ismaili gëzon linja trupore bombastike dhe këtë e ka dëshmuar.

Ajo ka postuar dy fotografi në rrjete sociale, në të cilat shfaqet në top-formë gjersa pozon para pasqyrës. Ndonëse nuk është aktive në muzikë, Ismaili nuk heziton të shfaqet provokuese para fansave të saj.

https://www.instagram.com/p/BqaUatAh2WP/?utm_source=ig_embed