Provokon

Zaimina me një pozicion të nxehtë nga shtrati

Që nga lindja e fëmijës së parë nuk ka sjell ndonjë projekt muzikor.

Ndonëse jo me muzikë, Zaimina Vasjari mjaft aktive është me rrjetet sociale, sidomos Instagramin, shkruan Ballkani.info.

Nga ana e saj, pothuajse asnjëherë nuk kanë munguar publikimet e fotografive ku paraqitet shumë seksi.

Një të tillë, Zaimina e ka hedhur në Instagram, ku ka mahnitur me pamjen e saj.

E veshur me një robdeshambrin dhe e pozicionuar në shtrat duke zbuluar këmbët seksi, këngëtarja nuk i la shumë vend imagjinatës mashkullore./Ballkani.info/