Blogeria

Yllka Rexha anëtare e jurisë në ‘Miss Shqiptarja Në Botë’

Meqenëse jetojmë në një kohë kur rrjetet sociale marrin një kohë goxha të madhe të jetës sonë, në ditët e sotme ka mjaft dashamirëse të modës, të cilat shfaqin idetë dhe dashurinë e tyre për modën në Instagram, Facebook apo edhe në web faqet e tyre personale.

Një nga këto është edhe blogerja nga Prishtina, Yllka Rexha.
Yllka Rexha është një vajzë nga Prishtina, me një stil elegant dhe seksi. Në postimet e saj vërehet dashuria e saj për rrobat e dizajnerëve më elitë në botën e modës.

Ajo së fundmi ka realizuar edhe një fotesesion me fotografin e famshëm kosovar, Avni Selmani ku bukuroshja prishtinase shkëlqen me stilin dhe elegancën e saj unike.

Kujtojmë që Yllka, pritet të jetë pjesë edhe e jurisë profesionale të eventin më të madh të bukurisë shqiptare “Miss Shqiptarja në botë” event ky që do të organizohet nga “Gecjan Fashion Group” në Zvicër dhe Suedi.