Yllka Kuqi

Yllka Kuqi zbulon pjesët intime, duke dashur ti reklamoj thonjët

Këngëtarja e njohur Yllka Kuqi, së fundi ka ardh në bashkëpunim me këngëtarin Durim Malaj në këngën me titull “Nona”.

Yllka, vitet e fundit e ka ndryshuar goxha profilin e saj publik.

Siç mund të shihet, këngëtarja vishet dhe duket më atraktive, por edhe provokuese.

Në foton e fundit, duke i reklamuar thonjët, ka nxjerr në pah shumë më shumë: