Yllka

Yllka Kuqi sërish me shumë stil, shfaqet joshëse në veshjen e zezë

Yllka Kuqi përsëri merr vëmendjen.

Këngëtarja gjakovare, Yllka Kuqi pos për vokalin dhe këngët e suksesshme, është e njohur edhe për elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shpeshta dhe nga më të ndryshmet.
Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me pallto dhe fustan të gjatë si dhe në kokë mban një kapele.

Por ajo ka arritur të tërehq vëmendjen duke zbuluar këmben me shumë se çduhet.