Yllka Kuqi mbulohet me flamurin kuq e zi, kështu u duk mbrëmë

Mbrëmë për Ditën e Flamurit, këngëtarja nga Gjakova, Yllka Kuqi ka performuar në Gjilan.
Ajo në rrjetet më të frekuentuara sociale publikoi disa video e cila tregon atmosferën e krijuar bashkë me fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Si shumë nga artistet e tjera, edhe Yllka ka qenë e veshur kuq e zi ku mahniti të gjithë me dukjen. Në imazhin e fundit Kuqi, shfaqet në skenë teksa është duket kënduar e mbuluar me flamurin e Shqipërisë.

“28 Nëntori”, shkruan në imazhin e ndarë me ndjekësit.

Yllka vazhdon të jetë njëra ndër artistet më të pëlqyera dhe më të kërkuara në trojet shqiptare.
https://www.instagram.com/p/BqxjXgBn7-j/?utm_source=ig_web_button_share_sheet