Yllka Kuqi “ia shtin thojtë n’fut Medës” në këngën “Kush je ti” (VIDEO)

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë, Yllka Kuqi dhe Meda kanë publikuar duetin e tyre. Kënga titullohet “Kush je ti” dhe është publikuar në kuadër të xhirimeve të vitit të ri.

Tekstin e këngës e ka shkruar Ghulo, ndërsa për muzikën është përkujdesur Nurteel.

https://www.youtube.com/watch?v=HeVPaRU3kqE