Yllka Kuçi dhe Meda po sjellin duet

Tashmë është konfirmuar.

Këngëtarja Yllka Kuçi dhe kolegu i saj Meda kanë bashkuar ‘forcat’ për një duet, shkruan Ballkani.info.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet artistja përmes një fotografie të hedhur në Instagram, ku ndër tjera tha se kjo këngë do prezantohet në xhirimet e vitit të ri.

E veshur me një fustan të zi e të shkurtë Yllka do duket tejet seksi në këtë xhirim./Ballkani.info/