Alexandra Cane

Ylli i televizionit mahnit me trupin e saj FOTO

Ky vit i ri për Alexandra Cane ka nisur ndryshe! Ajo dukej e mahnitshme, e veshur me bikini, duke nxjerr në pah asetet e saj dhe duke treguar humbjen e peshës së saj.

Muajin e kaluar, Alexandra zbuloi se ju desh të hidhte poshtë të gjithë garderobën e saj, pas humbjes në peshë që ajo pësoi! Shihni me sytë tuaj ndryshimin e yllit të “Love Island”, në këtë fotgaleri.