Festivali

Yjet e modës heqin fustanet dhe dalin me bikini e pinë shampanjë (FOTO)

Bella Hadid dhe Kendall Jenner shkëlqyen në Kanë në Festivalin e 72 të Filmit.

Teksa festivali uli siparin mbrëmjen e së shtunës, vajzat 22 dhe 23 vjeçare janë fotografuar teksa hipën në jahtin e ankoruar në Monako.

Ndërkohë, në udhëtimin e tyre të luksit nuk mungoi edhe plazhi e motorët e ujit.