Xhensila dhe Majku po vijnë me bashkëpunim

Majku është rikthyer së fundi fuqishëm me bashkëpunime të shumta.

Një tjetër bashkëpunim i tij është rrugës, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për projektin me Xhensila Myrtezaj.

“Ti fala” titullohet projekti i tyre.

Këtë e ka ndarë në ‘Instagramin’ e saj, Xhensila.

Ajo ka sqaruar madje se në këtë projekt e dhanë shpirtin.