Aktorja

“Xhbanja” realizon një pozë të nxehtë, nxjerr këmbën jashtë!

“Xhbanja” është një emër që po përfolët mjaftë kohëve të fundit.

Arjola Demiri duke vënë në pah bukurinë e saj, ajo po arrin të mahnit të gjithë me paraqitjet e saj te nxehta

Duke u shfaqur krejtësisht ndryshe nga roli i saj në serialin “O sa mire” ajo ka arritur të ketë simpatizues të shumtë të cilët i adresojnë komente të shumta.

E sot, duke marrë një pozë të nxehtë mbi kolltuk ajo pozoj e veshur me një fustan të gjatë që ishte i çarë tek pjesa e sipërme.

E bukur dhe mjaftë seksi kjo, duke qenë e veçantë gjithmonë.