Ferizaj

Xhaxhai dhunon seksualisht npin e tij të mitur në Ferizaj VIDEO

Një rast i pa hijshëm ka ndodhur në Ferizaj.

Policia e Kosovës ka arrestusr një person nën dyshimet se i njëjti, ka keqtrajtuar seksualisht nipin e tij të mitur.

35 vjeçari, xhaxha i viktimës dyshohet se disa herë radhazi ka kryer dhunë seksuale me nipin e tij, në banjot e një prej marketeve në Ferizaj.

Një punëtor i marketit i ka vërejtur duke kryer një akt të tillë dhe ka ndërhyrë duke e larguar me forcë 35 vjeçarin, i cili sips tij kishte tentuar ta korruptonte atë me 10€ për të mos e bërë të ditur radtin tek të tjerët. Por, ky punonjës marketi ka njoftuar Policinë e Kosovës e cila pas arrestimit, e ka dërguar në mbajtje për 30 ditë me vendim të Gjykatës.

Nëna e viktimës, mohon se mund të ketë ndodhur një gjë e tillë, derisa flet për afërsi të madhe me xhaxhain e tij.