Xhavit Haliti nuk përfill lutjet e VV-së dhe Vjosa Osmanit, ja si do të veprojë sot në Kuvend?

Lëvizja Vetëvendosjes po pret me padurim kthimin e Xhavit Halitit nga Pogradeci.  Deputeti i PDK-së, një kundërshtar i ashpër i VV-së, krejtësisht papritur u shndërrua në person të dashur dhe te pranueshëm për partinë e Albin Kurtit. Vota e Xhavit Halitit sot mund të jetë vendimtare në zgjedhjen e Vjosa Osmanit presidente e Kosovës. Megjithatë, … Vazhdoni me leximin e Xhavit Haliti nuk përfill lutjet e VV-së dhe Vjosa Osmanit, ja si do të veprojë sot në Kuvend?