Modelja shqiptare

WOW! Modelja shqiptare nuk ju lë ta harroni, kjo ëshë fotografia më e ‘nxehtë’ e saj! I zbulon të gjitha

Modelja shqiptare, Vildane Zeneli, është duke vazhduar karrierën e saj në Amerikë.

Nga atje, nuk kanë të ndalura fotografitë provokuese në të cilat zbulon më shumë se që duhet.

Së fundmi, ajo ka bërë me dije se është kaluar pushimet e saj në vendit më luksoze dhe qe nuk kanë munguar edhe imazhet tejet seksi.

Në një story të publikuar në rrjetet sociale, ajo i kthen të pasmet bombastike kamerës me të cilat merr përsëri vëmendjen.

Përndryshe, Vildane Zenelit nuk i bëhet vonë për kritika në fotot të tilla dhe kjo vërehet përmes imazheve qe i sjell, secilën më provokuese se tjetrën.