Wanda Nara

Wanda shfaqet pa grim por nuk e kursen gjoksin

Wanda Nara, e cila njëherit është gruaja e futbollistit argjentinas të PSG-së, Mauro Icardi, vazhdon të jetë aktive dhe tejet atraktive në paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Ajo në Instagram publikon shpesh fotografi pranë familjes por nuk mungojnë as pozat ku shfaqet provokative.