FOTO

Wanda Nara aksidentalisht ia publikon foton nudo prezantueses së spotit

Wanda Nara e ka publikur imazhin me të cilin po ‘djeg’ rrjetin.

Bashkëshortja dhe menaxherja e Mauro Icardi, Wanda Nara, e ka ‘ndezur’ rrjetin me një postim të fundit në Instagram.

Ajo aksidentalisht i ka zbuluar gjoksin pa sytjena mikes së saj, Giorgina Venturini, e cila është prezantuese e emisionit sportiv “Tiki-Taka”.

Wanda është analiste sporti në televizionin italian.

loading…