Rrahje

Vushtrri: Një femër dhe një mashkull rrahën mes vete, bëhen për spital

Një mashkull dhe një femër janë përleshur mes vete.

Ngjarja ka ndodhur në Vushtrri, të dielën në ora 07:20.

Dy të dyshuarit pasi kanë pranuar tretman mjekësor, janë intervistuar dhe në konsultim me prokurorin janë liruar në procedurë të rregullt.

Rasti duke u hetuar, ka njoftuar Policia.