Këngëtari

Vrapoi tetë kilometra, kjo është gjendja e këngëtarit shqiptar

Siç duket e ka marrë me seriozitet.

Këngëtari nga Shqipëria, Kastro Zizo po mundohet që të tregohet sa më sportiv, por, siç duket sot e ka tepruar pak, shkruan Ballkani.info.

Kjo se, ai ka vrapuar tetë kilometra.

Në Instastory këngëtari ka hedhur një video ku shihet tejet i lodhur nga vrapi dhe dukej sikur do të binte në tokë nga pafuqia./Ballkani.info/