Vozitësi i dehur mbyt vëllain e yllit të serisë “Familja moderne” (Foto)

Ylli i serisë “Familja moderne” Sarah Hyland u godit nga një tragjedi e rëndë familjare, pasi vëllai i saj humbi jetën në një aksident me makinë.

Policia në Omaha konfirmoi për USA Today se Trevor Canaday vdiq të shtunën në një aksident me makinë kur ai u godit nga një shofer i dehur në makinën në të cilën ishte me babanë e tij.

Për shkak të forcës së goditjes, Trevor pësoi lëndime vdekjeprurëse për jetën.

Policia identifikoi zotuesin e dehur dhe konfirmoi se bëhet fjalë për Jeffrey Eggerling (36).