dhune fizike

Vjehrri rrah renë në Prishtinë

Dje në Prishtinë, vjehrri ka sulmuar fizikisht renë.

Kështu bën të ditur Policia në raportin 24 orësh.

“Prishtinë, 24.11.2021 – 19:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se, pas një mosmarrëveshje verbale që kishte pasur me të dyshuarin mashkull  kosovar (vjehrrin e saj) është sulmuar fizikisht nga ai. Viktima nuk ka pranuar tretman mjekësor. Palët janë intervistuar dhe me urdhër të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”