FOTO

Vivien Thano dhe Andi Artani shihen në Tiranë

Dy ish-banorët e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Vivien Thano dhe Andi Artani kanë dalë së fundmi në qytetin e Tiranës.

Ishte Vivien ajo e cila bëri të ditur këtë përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram.

Dyshja si duket ende po i mban raportet e mira miqësore edhe pas gjithë kësaj kohe.

Foto: Vivien Thano the Andi Artani

Vivien kishte nisur një romancë me reperin Getinjo sa ishte brenda formatit, por që dyshja i kanë ndarë përfundimisht rrugët.

Andi po ashtu, i cili hyri beqar në format pati një lidhje tejet të diskutueshme me modelen Gresë Hoti, këta dy gjithashtu i kanë dhënë fund lidhjes.