Këngëtarja

Vishet me bikini të vogla, Dua fotografon trupin nga afër në pasqyrë

Dua Lipa u shfaq joshëse në bikini rozë.

Dua Lipa ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të reja në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat këtë herë shfaqet e veshur me bikini.

Këngëtarja kishte veshur bikini rozë, në të cilat dukej joshëse teksa fotografoi trupin nga afër në pasqyrë.

Nuk kanë munguar komentet dhe pëlqimet nga ana e ndjekësve, të cilët e pëlqyen këtë paraqitje të saj.

Kujtojmë se Dua Lipa tash e sa muaj po qëndron e vetizoluar bashkë me të dashurin e saj, Anwar Hadid.

View this post on Instagram

🧸🎀🧸🎀🧸

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on