Vishet kokë e këmbë por Fjolla nuk e harron këtë detaj

Fjolla njihet për pozimet e saj dhe veshjet provokative.

E tillë, ajo është edhe kur shkrep foto kur është e veshur kokë e këmbë, shkruan Ballkani.info.

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet se në trup mbante një kostum që ia mbulonte gjithë hiret trupore.

Por, duke u kthyer nga pas, këngëtarja kishte vënë në pah të pasmet bombastike.

Edhe kënga e ngritur shton dozën e provokimit nga ana e saj./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on