Video

Video e Edi Ramës bëhet virale: Vogëlushi trembet nga kryeministri shqiptar, ikën me vrap i alarmuar

Kryeministri Edi Rama ka trembur një fëmijë sot. 

Në një video të shpërndarë në rrjet, Rama ulet dhe hap krahët për ta përqafuar të miturin, por ai kthehet menjëherë dhe ikën me vrap i alarmuar.

Në video fëmija dëgjohet duke qarë teksa shkon drejt të ëmës.

Me siguri Rama nuk e priste këtë veprim të vogëlushit dhe nga reagimi duket që e ka zënë befasisht teksa nënqesh nga zori.