Video

VIDEO| Bora dhe Donaldi pranë njëri-tjetrit në Prishtinë

Moderatorja Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj janë parë bashkë mbrëmjen e djeshme në Prishtinë.

Stilisti kosovar me famë botërore, Valdrin Sahiti, ka mbledhur në Prishtinë personazhe të njohura shqiptare nga sfera të ndryshme, në promovimin e dizajneve më të reja të tij.

Në mesin e shumë figurave publike, prezent ishin edhe Donald Veshaj dhe Bora Zemani.

Pavarësisht se gjatë eventit dyshja qëndruan në distancë, në “After party” dyshja janë parë bashkë gjatë gjithë kohës.

Demokracia.com ka siguruar një video nga ky event, ku dyshja shihen bashkë.