Veseli falënderon futbollistët për suksesin në Maltë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka uruar futbollistët e Kosovës për fitoren e thellë që shënuan sonte në Maltë, ndërsa i ka falënderuar pë emocionet që po i dhurojnë publikut kosovarë.

“Faleminderit për gëzimet dhe emocionet që na dhuroni! Gjithmonë me ju!??”, ka shkruar lideri i PDK-së pas fitores së përfaqësueses kosovare të futbollit.