Këngëtarja

Vesa Luma pranon mirënjohje nga kryetari i bashkisë së Tiranës

Së fundmi është rikthyer në trojet shqiptare.

Mbrëmë këngëtarja, Vesa Luma për herë të parë pas një kohe të gjatë performoi në sheshin “Skënderbej”, Tiranë.

Me këtë rast Vesa pranoi një mirënjohje nga Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

“Eshte nje ndjenje e jashtzakonshme dhe privilegj i madh, te pranoj mirenjohjen “Kullen e Sahatit” nga Kryetari i Bashkise se Tiranes, @erionveliaj?Tirana qytet ky qe me rriti artistikisht dhe qe me dha aq shume dashuri! Kete energji dhe dashuri do ta ndaj sonte, bashke me dy artiste te medhaja dhe qe i dua shume, sic jane @aurelagaceofficial dhe @elhaidadani93 ne Sheshin Skenderbej! Ju presim me padurim??????????”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.