Sa e bukur!

Vera i lë në ‘hije’ vajzat e saj

Është nëna e Rita Orës.

Por, Vera Sahatçiu po i lë pas vajzat e saj, sa i përket stilit, shkruan Ballkani.info.

Ajo ka postuar disa fotografi, të realizuara në shtëpinë e stolistur për festat e fundvitit,por, edhe vet dukej në formë dhe shumë e bukur.

Këtij postimi, ajo ia ka lënë edhe një urim.

“Gëzuar festat miqtë e mi, gjithmonë shikoni jetën tuaj në një tjetër nivel në vitin e ri, personalisht dhe profesionalisht… ?
Pa marrë parasysh se sa i vështirë ishte viti i kaluar ju mund të filloni përsëri ?
Qëndroni mirë dhe kërkoni kujdesin për shëndetin tuaj mendor! Urime festat te dashur miq, ju dëshiroj jetë te shendosh dhe të lumtur?”, janë fjalët e saj./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/Br-yJvzgSgE/?utm_source=ig_web_copy_link