Modelja

Veç Angela! Modelja uron Krishtlindjen me një foto fantastike

Krishtlindjen e kanë uruar shumë fytyra publike.

Por, me fotot më seksi që kanë munduar ta urojnë, është Angela Martini, shkruan Ballkani.info.

Në një fotografi të hedhur në Instagram bukuroshja shqipate ka mahnitur me pamjen e saj.

Padyshim, si çdoherë, Angela në pah ka vënë këmbët seksi dhe gjoksi i kishte ‘mbetur’ jashtë.

“Veç unë, Babadimri nuk ka ardhur akoma! Urime Krishtlindjen” janë fjalët e saj./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/Brx1EwsH5Yk/?utm_source=ig_web_copy_link