Njofton Ruzhdi Shehu

Vdiq Bashkim Knushi nga Juniku, veprimtar dhe aktivist, punëtor i Shërbimit të Zjarrfikësve

Kandidati i LDK-së për kryetar të Junikut, Ruzhdi Shehu ka njoftuar se sot, pas një sëmundje të shkurtër, ndërroi jetë veprimtari, aktivisti dhe punëtori i Shërbimit të Zjarrfikësve në Junik Bashkim Knushi.


“I ndjeri la pas vepra të mira. Ngushëllime familjes Knushi, kolegëve, miqve dhe gjithë Junikut”, ka shkruar Shehu.