Policia e Kosovës

Vdes një grua në shtëpinë integruese në Ferizaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një gruaje në Shtëpinë Integruese në Ferizaj i është keqësuar gjendja dhe ka vdekur.

Trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, njofton policia.

Rasti është inicuar si hetim i vdekjes.

“Ferizaj 28.09.2022 – 04:22. Është raportuar se një pacienteje femër në shtëpinë Integruese, i është keqësuar gjendja dhe ka vdekur. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, njofton policia.