nipi i Ministres

Vdes në moshë të re nipi i Ministres, Rozeta Hajdari

Ministrja e Ministrisë së Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari ka njoftuar se ka humbur një person të dashur.

Hajdari, në llogarinë e saj në Facebook ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme ka vdekur në moshë të re, nipi i saj, Fatosi.

Hajdari është shprehur e pikëlluar thellë për ikjen në moshë të re të Fatosit, derisa ka thënë se përpos nip, atë e ka pasur edhe shok.“Pusho në paqë nipi i dashtun Fatos, që na kpute zemrën sot .
‘ Tchus shoki im Tosi, as unë nuk të harroj kurrë ‘ me lot e dhimbje e jotja hallë Xheta”, shkruan ajo.