Vdekje e dyshimtë

Vdekje e dyshimtë në Ferizaj

Një person ka ndërruar jetë dje në oborrin e shtëpisë së tij në fshatin Bervece të Ferizajit.

Sipas policisë, njësitë relevante kanë shkur në vendin e ngjarjes dhe mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Rasti është duke u hetuar.