Vazhdon “lufta” mes Fjolla Morinës dhe ish të dashurit të Morena Tarakut, e ofendon rëndë

Këngëtarja Fjolla Morina, edhe një herë ka reaguar ndaj ish-të dashurit irianian të Morena Tarakut, Sasha Sobhan.
Fjolla përmes një instastoru e ka quajtur “gay” milarderin iranina dhe e ka kërcënuar me publikimin e mesazheve të cilat sipas saj do ta degjeneronin, transmeton Magazina.al

Duket se Fjolla këtë e ka bërë pasi mediat iraniane kanë shkruar për djemt e pasur të politikanëve atje, e një ndër ta është edhe Sasha, për të cilin thuhet se me para të korruptuara nga babai bën jetë luksoze.

Kujtojmë se gjatë një viziite të Sashas në Kosovë, ai ishte takuar me Fjolla Morinën e që sipas tij ajo i kishte kërkuar foto si fanse e tij dhe kjo ka bërë që mardhëniet mes tyre të acarohen duke kaluar edhe në fyrje sic ka bër këngëtarja kosovare edhe sot.