Vasfije Krasniqi

Vasfije Krasniqi u rrezikua seriozisht nga një plumb qorr: Qëlloi vetëm 25 centimetra larg meje – FOTO

Deputetja e Vetëvendosjes, Vasfije Krasniqi, ka treguar se si është rrezikuar seriozisht nga një plumb qorr gjatë natës së djeshme të Vitit të Ri. 

Krasniqi tha se një plumb qorr ka depërtuar përmes dritares dhe ka qëlluar vetëm 25 centimetra (10 inç) larg saj.

“Njerëz, nuk është kurrë e sigurt të gjuash një plumb qorr. Kjo ishte vetëm 10 inç (25 centimetra) larg nga vendi ku isha ulur mbrëmë në ora 12:21. Mendoni për njerëzit që mund t’i lëndoni jashtëzakonisht shumë, nëse veç nuk i vrisni duke e bërë këtë”, ka shkruar Krasniqi në twitter.