Valdrin Sahiti dhe bashkëshortja e tij humbin njeriun e afërt të familjes!

Vetëm pak ditë më parë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, bashkëshortja e Valdrin Sahitit, Edita solli në jetë vajzën e dytë të cilën çifti vendosën ta quajnë Paris.

Teksa Edita është ende në ditët e para pas lindjes së vajzës, një tragjedi ka goditur familjen e saj.

Në mënyrë të papritur është ndarë nga jeta babai i saj.

Lajmin e kanë konfirmuar përmes postimeve në rrjete sociale Edita dhe Valdrini.

Një reagim publik e ka bërë edhe dizejnatori Sahiti. Ai mes tjerash është shprehur: