20-vjeçarja

“Vajza më e bukur në botë” fotografohet në plazh me të dashurin e ri

Thylane Blondeau, e cila dikur konsiderohej “vajza më e bukur në botë” kur ishte 6 vjeç, është fotografuar në plazhet e mrekullueshme të St Tropez këtë të martë me të dashurin e saj aktor, Ben Attal.

20-vjeçarja dhe 25-vjeçari dukeshin tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit, ku u shpesh u panë të përqafuar.

Më parë, Thylane ishte në një lidhje me DJ francez, Milane Meritte, por u ndanë dy vite më parë.